Viešbutis

VIEŠBUTIS

Nemuno kilpoje įsikūrusiame viename gražiausių Lietuvos kurortų kampelių tikrą atgaivą kūnui ir sielai ras įvairaus amžiaus gamtos ir vidinės harmonijos mylėtojai.

Atokiau nuo miesto šurmulio, šalia vaizdingos Nemuno krantinės, Vytauto parko ir vos kelios minutės pėsčiomis iki kultūros bei prekybos centrų įsikūrusiame „Domus“ viešbutyje įrengti 28 jaukūs ir erdvūs kambariai: 22 dviviečiai ar vienviečiai, 2 šeimyniniai kambariai, 4 triviečiai.

Visuose kambariuose yra vonios kambarys su WC bei būtiniausios higienos priemonės, rankšluosčiai, palydovinė televizija, nemokama interneto prieiga (Wi-Fi), tinklelis nuo uodų bei erdvė skirta poilsiui. 

Pagal poreikį gali būti atnešamas plaukų džiovintuvas. Šeimyniniai apartamentai yra dviejų kambarių, kuriuose yra bendras vonios kambarys ir WC. Viešbutyje yra restoranas, 2 konferencijų / seminarų salės, skirtos pasitarimams, mokymams ir edukacinėms veikloms.

Viešbutis gali rekomenduoti „Tulpės“ sanatorijos SPA paslaugas su ypatinga nuolaida. Šalia viešbučio yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Rami, jauki viešbučio aplinka, šalia esantis Nemunas, pėsčiųjų takas, visa tai, ko reikia Jūsų ramiam poilsiui…

Viesbutis20
Old Town Grill_3

Viešbučio svečiams taikomos specialios nuolaidos:

Šiuo metu nuolaidos yra taikomos „Tulpės“ sanatorijos SPA procedūroms.

 

Viesbutis06
Viesbutis22
Old Town Grill_4
Viesbutis17